Informace


101023140

Aktuality

Přehled systémů Oracle v kompetenčním centru Arrow

Využijte naplno možností, které vám a vašim zákazníkům poskytuje kompetenční centrum Arrow ECS, a vyzkoušejte si reálné přínosy systémů Oracle pro vaše data a aplikace.

23. května 2018 Více...

Nový Check Point Global Threat Index

Nejnovější zpráva společnosti Check Point ukazuje, že hackeři cílí stále častěji na nezáplatované zranitelnosti serverů, aby tyto stroje infikovali a mohli je využívat pro těžbu kryptoměn. Přináší rovněž přehled 'nejžádanějšího' malwaru za měsíc duben.

23. května 2018 Více...

FireEye nabízí možnost 30denního vyzkoušení Endpoint Security

FireEye Endpoint Security je integrované řešení, které je schopno detekovat a chránit koncové body i před hrozbami, jejichž detekci a ochranu jiná řešení neumožňují. Nabídku mohou využít reselleři FireEye pro své zákazníky a registrované obchodní příležitosti.

20. května 2018 Více...

Vyzkoušejte si Splunk Insight for Infrastructure

Splunk Insights for Infrastructure sjednocuje metriky a logy pro monitorování výkonu IT. Jako vstupní řešení pro malá prostředí je toto řešení nabízeno za velmi příznivou cenu a do přibližně 50 serverů je dokonce zdarma.

20. května 2018 Více...

F5 rozšiřuje nabídku o nové aplikační služby pro multicloudová prostředí

F5 BIG-IP Cloud Edition poskytne zákazníkům dedikované, optimálně dimenzované aplikační služby pro všechny aplikace, a to s důrazem na snadnost nasazování, spravovatelnost, orchestraci a automatizaci.

17. května 2018 Více...

Arrow SAM Car Project: nic není nemožné

Příběh automobilového závodníka Sama Schmidta, který po vážné havárii může díky Arrow a špičkovým IT technologiím jako kvadruplegik opět nejen řídit automobil, ale i závodit.

16. května 2018 Více...

Arrow Electronics rozšiřuje v zemích EMEA bezpečnostní portfolio o produkty Tenable

Společnost Arrow Electronics oznámila uzavření smlouvy se společností Tenable®, Inc., předním dodavatelem řešení pro odhalování digitálních zranitelností, na distribuci jejích produktů v regionu EMEA.

10. května 2018 Více...

Splunk – analytický nástroj postavený na konceptu Big Data

Ve kterých oblastech nachází Splunk největší uplatnění? Ať již se jedná o nasazování aplikací, správu IT, bezpečnost, analytiky či internet věcí, všude tam jsou přínosy řešení Splunk zřejmé. Podívejme se blíže na možnosti, jaké Splunk zákazníkům nabízí, a také na několik příkladů konkrétních výstupů.

25. dubna 2018 Více...

FireEye M-Trends 2018 Report

Nová zpráva společnosti FireEye mapuje aktuální trendy bezpečnostních narušení a kybernetických útoků.

20. dubna 2018 Více...

Jak mění internet věcí svět, který známe?

Timur Rassekh z Arrow Electronics se zamýšlí nad aktuálními trendy v oblasti internetu věcí a uvádí příklady odvětví, která budou jeho rozvojem významně ovlivněna.

20. dubna 2018 Více...