Informace


101023320

Aktuality

Správa dat v cloudu: co může vašim zákazníkům nabídnout Veritas

Veritas je lídrem v oblasti správy dat v multicloudových prostředích. Se svou platformou 360 Data Management pro multicloudová prostředí přináší zákazníkům vysoce škálovatelná řešení pro správu dat, která staví na špičkových řešeních ochrany dat NetBackup, snadno se integrují s širokým produktovým portfoliem společnosti a jsou vysoce oceňována výzkumnými IT agenturami jako Gartner nebo Forrester Research.

14. srpna 2018 Více...

Pronájem IT infrastruktury v Microsoft Azure: předvídatelné náklady, minimální investice, vysoká bezpečnost

Současným trendem v IT je přesun části tradiční infrastruktury do cloudu kvůli vyšší kvalitě poskytovaných služeb a ekonomickým výhodám. Zjistěte, proč se zákazníkům vyplatí přesun jejich infrastruktury do cloudu Microsoft Azure a jak může Arrow pomoci resellerům podporovat proces cloudové transformace u jejich zákazníků.

13. srpna 2018 Více...

5 hlavních důvodů pro nákup cloudových služeb prostřednictvím Arrow

Cloudová éra distribuce mění zažité způsoby spolupráce resellerů s distributorem a model jejich podnikání. Seznamte se s pěti hlavními důvody, proč je pro vás výhodné spolupracovat v oblasti cloudu s Arrow.

12. srpna 2018 Více...

Check Point varuje před zákeřnou zranitelností ve WhatsAppu

Tiskové oznámení

10. srpna 2018 Více...

Zúčastněte se konference NetApp Insight v Barceloně

NetApp Insight se uskuteční v Barceloně ve dnech 3.-5.12.2018. Seznamte se s novinkami, které pro vás NetApp připravuje – rádi vám pomůžeme se zajištěním účasti pro vás i vaše zákazníky.

9. srpna 2018 Více...

Cloudový model Pay-as-you-Go: jak získat zákazníka pro cloud

Model Pay-as-you-Go, který nabízí Arrow pro řadu cloudových služeb včetně Oracle, přináší zákazníkům možnost využívat cloudové služby bez obav a rizik. Pro resellera je proto optimálním nástrojem akvizice nových zákazníků pro cloudové služby. Jakmile si zákazník ověří výhody cloudu a začne jej využívat v širším měřítku, měl by jej reseller přesvědčit ke změně na model dlouhodobého předplatného, který je pro něj profitabilnější a pro zákazníka ekonomicky výhodnější.

9. srpna 2018 Více...

Gemalto uvádí virtualizovanou síťovou šifrovací platformu SafeNet Virtual Encryptor CV1000 pomáhající zákazníkům řešit požadavky na bezpečnost dat

Nové virtuální zařízení, které šifruje provoz napříč všemi síťovými vrstvami, zjednodušuje správu a nasazování, přičemž současně snižuje náklady na vlastnictví.

8. srpna 2018 Více...

Splunk pro průmyslová data a internet věcí (IoT)

Splunk umožňuje v reálném čase shromažďovat, spravovat a analyzovat data ze senzorů, zařízení a průmyslových řídicích systémů. Vhodně doplňuje stávající provozní technologie a integruje se s nimi.

8. srpna 2018 Více...

Bezpečnostní novinky F5: SSL Orchestrator a Access Manager

Společnost F5 Networks představila nová řešení pro pokročilé řízení přístupu a dedikovanou SSL vizibilitu s možnostmi orchestrace, a pomáhají tak v boji proti aktuálním sofistikovaným kybernetickým útokům.

7. srpna 2018 Více...

Gartner a Forrester Research: Juniper je lídrem

Gartner jmenoval Juniper lídrem Magického kvadrantu pro sítě datových center; Forrester Research uvedl společnost Juniper jako lídra ve zprávě Forrester Wave zaměřené na hardwarové SDN platformy.

31. července 2018 Více...