Profil společnosti

Arrow ECS, a.s. je distributor s přidanou hodnotou (VAD), který působí na trhu od roku 1990. V kancelářích v Praze a Ostravě pracuje 58 zaměstnanců. Jsme součástí celosvětové distribuční skupiny Arrow, jejíž finanční síla a zázemí představují pro naše partnery garanci dlouhodobé, stabilní a výhodné spolupráce. Díky tomu, že Arrow ECS EMEA poskytuje zákazníkům služby ve 26 zemích Evropy, můžeme sdílet jejich znalosti a zkušenosti a předávat je dále svým partnerům.

Značky v distribuci

Výhradní distribuce: Blue Coat, F5 Networks, FireEye, Juniper Networks, Pulse Secure, RSA, SimpliVity, Tufin, Veeam.
Autorizované distribuce: Citrix, Dell WYSE, Forcepoint, Check Point, Igel, Intel Security/McAfee, NetApp, Oracle, Riverbed, Symantec, Trend Micro, Veritas, VMware.

Svým partnerům nabízíme špičkové produkty a řešení, profesionální služby, partnerské programy a pomoc při vytváření poptávky u koncových zákazníků.

Špičkové produkty a řešení

Portfolio produktů je složeno z nabídky předních světových výrobců IT. Zaměřujeme se na řešení pro datová centra, přístup k aplikacím, zabezpečení IT a počítačové sítě.

Řešení pro virtualizaci a datová centra

Cloudová řešení, hardwarová infrastruktura, serverová, desktopová a síťová virtualizace, správa datových center, zajištění vysoké dostupnosti, zálohování a archivace dat, databázový software, business analytics a middleware.

Řešení pro zabezpečení IT a počítačové sítě

Autentizace, adaptivní autentizace a detekce podvodů, emailová bezpečnost, firewally, IDP a IDS, softwarově definované sítě (SDN), řízení přístupu k síti (NAC), VPN/SSL, správa logů a vyhodnocení hrozeb (SIEM), webová bezpečnost, URL filtrování, zabezpečení koncových bodů, zabezpečení virtuálního prostředí, správa identit a přístupu, GRC.

Profesionální IT služby

Svým zákazníkům nabízíme řadu odborných technických služeb. Naše kompetenční centrum umožňuje zákazníkům ověřit si funkcionalitu nejmodernějších IT technologií ještě před nasazením v ostrém provozu.

Autorizovaná školení

Jsme autorizovaným školicím střediskem pro produkty Citrix, F5 Networks, Check Point, IBM, Juniper Networks, Veeam a VMware. Dále nabízíme certifikované kurzy Blue Coat, Cisco, EC Council, Microsoft, NetApp, Oracle, Red Hat, RSA, Symantec a Trend Micro.

Autorizované kurzy znamenají pro účastníky garanci nejvyšší kvality školení a záruku maximálního zhodnocení investic vložených do vzdělávání IT profesionálů.

Finanční služby

Individuální podmínky prodloužené splatnosti, pomoc s financováním projektů.

Partnerské programy a vytváření poptávky

Partnerské programy jsou zaměřeny na odborné vzdělávání, zápůjčky demo zařízení, financování projektů nebo marketingovou podporu. Systematicky pracujeme s koncovými zákazníky, identifikujeme jejich potřeby a předáváme poptávky partnerům.