Informace

Vytisknout článek

HSM řešení nCipher Security


V souvislosti s akvizicí Gemalto společností Thales převzala divizi řešení hardwarových bezpečnostních modulů obecného určení (GP HSM) nCipher společnost Entrust Datacard. Řešení nCipher najdete i po této transakci i nadále v nabídce Arrow – seznamte se blíže s tím, co nCipher v oblasti HSM modulů a jejich správy nabízí.

V únoru 2019 oznámila společnost Entrust Datacard, že převezme od společnosti Thales její HSM divizi nCipher Security. Thales se zavázal prodat nCipher Security v souvislosti s akvizicí společnosti Gemalto v souladu s regulačními rozhodnutími několika antimonopolních úřadů, jejichž cílem bylo zajistit silné konkurenční prostředí na trhu hardwarových bezpečnostních modulů obecného užití (GP HSM).

Tato transakce umožní nCipher Security – s obratem více než 100 mil. EUR v roce 2018 a více než 300 zaměstnanci – pokračovat v poskytování inovativních řešení a služeb zákazníkům.

Přehled řešení, která nCipher Security nabízí:

Obecné hardwarové bezpečnostní moduly (General Purpose HSM)
  • nShield Connect. Hardwarové bezpečnostní moduly nShield Connect jsou certifikovaná síťová zařízení, která poskytují služby kryptografických klíčů aplikacím distribuovaným napříč servery a virtuálními stroji.
  • nShield Solo. Hardwarové bezpečnostní moduly nShield Solo jsou FIPS-certifikované PCI-Express adaptéry poskytující služby kryptografických klíčů pro aplikace hostované na individuálních serverech a zařízeních.
  • nShield Edge. Hardwarové bezpečnostní moduly nShield Edge jsou zařízení připojitelná k desktopům přes USB port, která představují ekonomicky výhodná řešení pro prostředí vyžadující služby kryptografických klíčů
HSM Management
  • nShield Monitor. nShield Monitor poskytuje uživatelům přehled typu 24x7 pro všechna nShield HSM zařízení z jednoho místa.
  • nShield Remote Administration. nShield Remote Administration přináší zákazníkům úspory času i peněz díky možnosti správy vzdálených HSM zařízení z jejich kanceláře.
Digitální podepisování
  • nCipher Code Signing. Tato řešení pomáhají výrobcům softwaru implementovat vysoce bezpečné a výkonné podpisové procesy kódů, které je chrání před riziky spojenými se zneužitím softwaru.
Časová razítka


Jiří Bednář, 24. května 2019