Informace

Vytisknout článek

NetApp AFF A200 promo

Pořiďte si flashové pole NetApp AFF A200 za speciální ceny v rámci programu Express Pack.

Společnosti Arrow a NetApp nabízejí časově omezenou nabídku nákupu polí AFF A200 za speciální ceny, které jsou platné pro objednávky podané do 26.2.2018.


 
*Cena zahrnuje 3letý support na úrovni NBD Parts Delivery a inicializační instalaci. Bez DPH.
**Efektivní kapacita se bude měnit dle zátěže. Byl použit poměr efektivnosti ukládání od 2:1 do 5:1 pro kalkulaci efektivní kapacity založené na typicky dosahovaných hodnotách pro virtualizovaná prostředí.
***Base: (40% čtení, 60% zápis) Max: 100% 8KB náhodné čtení.

Base Bundle SW - ONTAP Software 9.1 – zahrnuje všechny licence podporovaných datových protokolů (FC, FCoE, iSCSI, NFS, pNFS, CIFS/SMB), NetApp FlexVol® software, deduplikaci, kompresi, kompaktnost a tenké poskytování, Multipath I/O, NetApp RAID-TEC™, RAID DP®, Snapshot® technologii, Storage QoS, NetApp ONTAP FlexGroup, NetApp OnCommand® System Manager a OnCommand Unified Manager.

Flash Bundle SW - ONTAP Software 9.1 – zahrnuje všechny licence podporovaných datových protokolů (FC, FCoE, iSCSI, NFS, pNFS, CIFS/SMB), NetApp FlexVol® software, deduplikaci, kompresi, kompaktnost a tenké poskytování, Multipath I/O, NetApp RAID-TEC™, RAID DP®, Snapshot® technologii, Storage QoS, NetApp ONTAP FlexGroup, NetApp OnCommand® System Manager a OnCommand Unified Manager PLUS FlexClone®, SnapMirror®, SnapVault®, SnapRestore®, SnapCenter® Foundation a SnapManager® Suite.V nabídce jsou i další varianty, pro vaše ceny prosím kontaktujte Martina Skřípského, Business Development Managera NetApp na tel. 734 220 464 nebo pište na e-mail : martin.skripsky@arrow.com.

NetApp AFF A200

Nové entry-level pole NetApp® All Flash FAS (AFF) A200 poskytne zákazníkům vysoký výkon při velmi atraktivní ceně a umožní podnikům střední velikosti snadný přechod k all-flash úložným systémům. NetApp AFF A200 rozšiřuje all-flash portfolio NetAppu, které je optimalizováno tak, aby umožnilo zákazníkům spravovat společnou sadu dat napříč flashovými, diskovými a cloudovými zdroji. NetApp all-flash řešení významně zlepší ekonomiku datového centra a poskytnou zákazníkům funkce přístupu k datům a jejich správy jak lokálně, tak i v hybridních a veřejných cloudech.Martin Skřipský, 18. prosince 2017