Informace

Vytisknout článek

F5 rozšiřuje portfolio cloudových služeb o Cloud Services, které vylepšují výkon aplikací a bezpečnost


Nová SaaS nabídka F5 pro AWS přináší optimalizované, snadno používatelné služby pro vývojáře aplikací a týmy DevOps.

Společnost F5 Networks rychle rozšiřuje portfolio svých nativních cloudových aplikačních služeb o řešení pro moderní vývoj aplikací. Aktuálně rozšířila společnost své portfolio o nový model poskytování, který využívá pro aplikační služby AWS SaaS Enablement Framework.

Služby F5 Cloud Services přinášejí vysoce dostupná, samoobslužná a plně spravovaná SaaS řešení, která jsou v prostředí AWS snadno poskytovaná a konfigurovaná. Jako řešení podnikové třídy jsou tato řešení navržena tak, aby podporovala moderní scénáře nasazování, jako jsou nativní cloudové aplikace, mikroslužby a kontejnerová prostředí. Služby F5 Cloud Services jsou v AWS Marketplace využívány v pay-as-you-go modelu a uživatelům přinášejí benefity jako předpovídatelné náklady, flexibilitu a schopnost automatického škálování. F5 Cloud Services také poskytují základní bezpečnostní funkce a nabídnou přídavnou ochranu prostřednictvím budoucích služeb, které umožní společnostem konfigurovat a automatizovat obranu proti více vektorům útoků. Nabídka F5 prostřednictvím SaaS modelu přináší rozšířitelný rámec pro poskytování přídavných služeb podle potřeb.

Uvedením služeb F5 Cloud Services na trh upřednostňuje F5 opakovatelný rámec poskytování SaaS tak rychle a hladce, jak je to jen možné. V AWS Marketplace byly také spuštěny sekundární DNS Cloud Services s preview globálního vyrovnávání zátěže serverů a nové bezpečnostní funkce – včetně ochrany webových aplikací navržené pro obranu proti stávajícím a novým aplikačním hrozbám – budou dostupné již brzy.

Toto oznámení pokračuje v nastoupeném trendu F5, jehož cílem je poskytovat zákazníkům inovativní nabídky šité na míru jejich organizacím, od startupů až po velké podniky, které nasazují a využívají aplikace a služby v cloudu.

Maximální flexibilita v nabídce spravovaných SaaS služeb

F5 Cloud Services byly navrženy způsobem, jakým moderní podniky vyvíjejí a nasazují aplikace ve veřejném cloudu. S intuitivním uživatelským rozhraním a snadnou konfigurací, která může být plně automatizovaná, umožňuje toto řešení vývojářům a týmům DevOps integrovat sílu aplikačních služeb s CI/CD praktikami pro optimalizaci výkonu v průběhu celého životního cyklu aplikací.

Přehledy a analytiky

Zákazníci oceňují možnosti vizibility a analytik poskytovaných v reálném čase o využití, spotřebě, výkonu a účtování prostřednictvím podrobných reportů a vizualizačních nástrojů. Široké spektrum náhledů rozšiřuje možnosti, jakými jsou aplikační zdroje poskytovány, zabezpečovány a spotřebovávány v rámci vždy dostupné cloudové platformy.

Spolehlivá aplikační bezpečnost bez bezpečnostních expertů

Nové služby F5 jsou navrženy tak, aby pomáhaly organizacím zaměřujícím se na využívání cloudu a vývojářům spolehlivě zabezpečit jejich aplikace, takže se mohou soustředit na to, co dělají nejlépe: poskytovat hodnotu pro podnikání. Rozšiřující se sada bezpečnostních nástrojů F5 Cloud Services přináší zákazníkům snadný a přitom komplexní způsob poskytování standardní sady služeb pro ochranu aplikací v každé etapě jejich vývoje, nasazování a používání.


Potřebujete více informací?

Kontaktujte náš tým pro řešení F5 Networks.


Jiří Bednář, 26. dubna 2019