Informace

Vytisknout článek

RSA představuje NetWitness Platform 11.3


RSA uvedla nejnovější verzi své vedoucí platformy na trhu SIEM, RSA NetWitness Platform 11.3, která obsahuje modely strojového učení založené na podrobném sledování koncových bodů. To umožňuje rychlou detekci anomálií chování uživatelů s cílem odhalit vyvíjející se hrozby.

S tím, jak společnosti transformují své digitální provozní modely umožňující jim akcelerovat jejich obchodní aktivity, otevírají technologie jako cloudová infrastruktura, automatizace nebo mobilita nové cesty pro kybernetické útoky a vytvářejí nepředvídaná rizika, kterým musí bezpečnostní týmy čelit. Tyto nové technologie přinášejí zákazníkům zřejmé obchodní přínosy, nicméně přinášejí také nové bezpečnostní výzvy a hrozby – včetně zajištění souladu s předpisy a nařízeními, ochrany soukromí a osobních údajů uživatelů a rizika spojená s třetími stranami. Tyto hrozby mají negativní vliv na uživatele i zákazníky, a ještě větší hrozbou je ztráta důvěry spotřebitelů, jak uvádí nejnovější průzkum RSA Data Privacy and Security survey. 

Nové funkce platformy RSA NetWitness

Nové funkce RSA NetWitness Platform 11.3 přinášejí zákazníkům významnou hodnotu, která je ještě vyšší při využití dalších řešení v rámci jediné platformy:
  • Inteligentní autentizace s RSA SecurID Access:  RSA NetWitness Platform nyní pomáhá zajistit nepřetržitou autentizaci a schopnost blokovat hrozby zevnitř (insider threats) a záludné útoky při současném snížení času a úsilí přetížených bezpečnostních týmů.
  • RSA NetWitness UEBA: RSA NetWitness Platform uvádí první modely strojového učení založené na podrobném zpracování dat z koncových bodů, která byla sesbírána EDR řešením RSA NetWitness Endpoint. Pokročilé analytiky mohou rychle detekovat anomálie v chování uživatelů a odhalit neznámé, mimořádné a komplexní hrozby, které by jinak nebyly samotnou analýzou logů zjištěny.
  • RSA NetWitness Endpoint 11.3: Jediné plně nativní EDR řešení v rámci SIEM poskytuje bezpečnostním analytikům funkce detekce, vyhledávání a odezvy na incidenty. Toto EDR řešení je integrovaný produkt nabízený v rámci platformy RSA NetWitness.

Dostupnost

Nové funkce v RSA NetWitness Platform 11.3 včetně inteligentní autentizace s RSA SecurID Access a RSA NetWitness Endpoint 11.3 budou dostupné v průběhu 2. kvartálu 2019.


Potřebujete více informací?

Kontaktujte náš tým pro řešení RSA Security.


Jiří Bednář, 28. dubna 2019