Informace

Vytisknout článek

Partnerský program Oracle Win/Win pro FY19


Oracle Win/Win je nový partnerský program odměn určený partnerům Oracle EMEA, kteří se věnují zejména technologické a cloudové infrastruktuře. Byl navržen tak, aby motivoval partnery v novém fiskálním roce společnosti Oracle pracovat se zákazníky na jejich cestě k digitální transformaci s využitím inovativních řešení a technologií Oracle pro cloud a datová centra.

Sedm různých subprogramů v rámci programu Win/Win umožňuje partnerům sladit své aktivity s vybranou oblastí inovací IT u zákazníků a získat zajímavé odměny, které se u jednotlivých dealů mohou pohybovat až v úrovních desítek tisíc USD. Klikněte na odkazy níže a seznamte se blíže s jednotlivými typy subprogramů a jejich podrobnými podmínami:
  • Automate/Win – odměny za registraci, získání a implementaci dealu automomních služeb.
  • Activate/Win – odměny za úspěšnou implementaci cloudu.
  • Innovate/Win – odměny za vytváření a prodej inovativních řešení na platformě Oracle Cloud.
  • Advocate/Win – odměny za propagaci úspěšných řešení na sociálních sítích a online platformách s cílem zvýšení povědomí o Oracle Cloudu (odkaz s popisem zatím není k dispozici).
  • Attract/Win – odměny za vytváření nových obchodních příležitostí pro cloudovou infrastrukturu u nových zákazníků s produkty Exadata, Cloud at Customer, ODA.
  • Attach/Win – odměny za přidání ZDLRA nebo ZFS při prodeji řešení Exadata.
  • Build/Win – odměny zaměřené na příležitosti prodeje Oracle Database Appliance (ODA).
Díky odměnám pro partnery za jejich aktivity v různých fázích prodejního cyklu pomáhá Win/Win EMEA Partner Reward Program stále více partnerům stát se vítězi.

Podrobnější informace naleznete na hlavní stránce programu Oracle Win/Win.


Potřebujete více informací?

Stáhněte si materiály k dané problematice (PDF níže) nebo kontaktujte náš tým pro řešení Oracle.

Příloha-soubor:

FAQ Document 1.0 .pdfFAQ Document 1.0 .pdfWin Win Key links.pdfWin Win Key links.pdfWinWin Partner Presentation PDF.pdfWinWin Partner Presentation PDF.pdf


Jiří Bednář, 22. října 2018