Informace

Vytisknout článek

Akvizice Mist Systems společností Juniper Networks – partnerské informace


Dříve zveřejněné oznámení o akvizici aktuálně doplňujeme o praktické informace pro partnery Juniper Networks resp. Mist Systems.

V nedávném článku publikovaném na stránkách junipernews.cz jsme vás informovali o chystané akvizici Mist Systems společností Juniper Networks a mohli jste se tam rovněž dozvědět, jaká řešení Mist nabízí a jak tato řešení vhodně doplní portfolio Juniper Networks. Podívejme se nyní blíže na to, co bude tato akvizice znamenat pro partnery, a to zejména po procesní stránce.

Juniper uvádí, že cílem v nejbližší budoucnosti je zejména zajistit, aby jeho partneři mohli mít co nejdříve přístup k portfoliu výjimečných bezdrátových řešení řešení Mist založených na umělé inteligenci, a mohli tak využít portfolio Mist ve svých obchodních aktivitách.

V nejbližší budoucnosti nebudou realizovány změny způsobu práce s partnery či distributory. Partnerský program Mist včetně úrovní a struktur discountů zůstane v krátkodobém horizontu oddělen od programu Juniperu, stejně tak i registace dealů, CPQ, objednávky a jejich realizace. Souběžně ale bude Juniper pracovat na sjednocení přístupu k portfoliu obou společností.

Jste-li partnerem Mist, budete moci stále objednávat produkty přímo u této společnosti. Mist si podrží svoji značku, ale využije nyní pro akceleraci svého rozvoje možnosti, které mu přinesla akvizice Juniperem. Objednávky budou i nadále kompletně zpracovávány týmem společnosti Mist.

Jestliže nejste partnerem společnosti Mist a chtěli byste zařadit Mist do svého portfolia, registrujte se prosím jako partner na stránce www.mist.com/partners. Juniper aktuálně pracuje na programu pro své partnery, který je seznámí s nabídkou Mist blíže. Další zdroje a informace lze nalézt v Juniper Partner Centru.

Více informací

Máte-li další dotazy, můžete se s nimi obrátit na partnerinquiry@juniper.net, nebo kontaktujte náš tým pro řešení Juniper Networks.


Jiří Bednář, 27. dubna 2019