Informace

Vytisknout článek

Splunk rozšiřuje možnosti přístupu k datům díky Splunk Connected Experiences


Řešení Splunk Connected Experiences přináší uživatelům náhledy v reálném čase prostřednictvím rozšířené reality, mobilních zařízení jako iPhone a mobilních aplikací, které poskytují uživatelům přístup k jejich Splunk Enterprise datům kdykoliv a kdekoliv.

S novinkou Splunk Connected Experiences zpřístupňuje Splunk data i netechnicky orientovaným uživatelům a pomáhá jim získávat důležité informace pro jejich práci. Tito uživatelé nyní mohou využívat rozšířenou realitu, mobilní aplikace a zařízení kdykoliv, což jim umožňuje snadněji a sebevědoměji reagovat na podnikatelské výzvy.

Řešení Splunk Connected Experiences je již dostupné a obsahuje následující komponenty:
  • Splunk Cloud Gateway je bezpečná cloudová služba s end-to-end šifrováním, která umožňuje snadné využívání mobilních zařízení pro přístup k Splunk Enterprise datům.
  • Splunk Mobile poskytuje uživatelům Splunk Enterprise akční výstrahy a uživatelsky příjemné mobilní rozhraní díky aplikaci Splunk Mobile. Výstrahy poskytnou uživatelům možnost přímé akce namísto přihlašování se do jiného systému. Mobilní aplikace Splunk pro iPhone a Apple Watch je bezplatně dostupná ke stažení v App Store.
  • Splunk TV je nativní Apple TV aplikace, která umožňuje zákazníkům bezpečně prohlížet řídicí panely Splunk na jakémkoliv periferním zařízení namísto na vyhrazeném PC. Aplikace Splunk TV je dostupná pouze z App Store na Apple TV.
  • Splunk Augmented Reality (AR) poskytuje přímý přístup z mobilního zařízení k řídicímu panelů Splunk jednoduchým skenováním QR kódu nebo NFC tagu, které jsou nalepeny na vybrané serverové skříni nebo jakémkoli jiném reálném objektu. Řešení Splunk AR je dostupné prostřednictvím mobilní aplikace Splunk a může být využito ve více prostředích. Aplikace Splunk AR pro iPhone a iPad je bezplatně dostupná ke stažení v App Store.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte náš tým pro řešení Splunk.


Podívejte se na video Splunk Connected Experiences:


Jiří Bednář, 23. května 2019