Informace

Vytisknout článek

Gemalto zvyšuje cloudovou bezpečnost díky škálovatelnému řešení pro správu virtuálních klíčů


Společnost Gemalto oznámila uvedení řešení pro správu klíčů příští generace, SafeNet Virtual KeySecure, které zjednoduší a posílí správu cloudové bezpečnosti. Zákazníci tak mohou rozšířit své politiky pro ochranu dat do privátních a veřejných cloudů a centralizovat operace šifrování a správy klíčů napříč více cloudovými prostředími.

Řešení SafeNet Virtual KeySecure lze integrovat s předními cloudovými službami a virtuálními platformami, jako jsou například AWS, Microsoft Azure, Google Cloud Platform, IBM Cloud, VMware, Microsoft Hyper-V a OpenStack, což poskytne zákazníkům možnost jednotné správy klíčů napříč více privátními nebo veřejnými cloudovými prostředími.

Výsledkem probíhající digitální transformace v mnoha organizacích je, že data jsou nyní zpracovávána ve stále vyšším počtu cloudových prostředí a webových aplikací. Pro bezpečnostní týmy je tak zajištění ochrany dat ještě složitější a časově náročnější. Operace související s ochranou dat mohou být přitom zjednodušeny díky řešení SafeNet Virtual KeySecure, které nabízí jednotný náhled, řízení a administraci kryptografických politik a klíčů pro citlivá data.

SafeNet Virtual KeySecure přináší zákazníkům:
  • Centralizovanou správu klíčů: výkonná, centralizovaná správa klíčů přispívá k zajištění souladu s předpisy u cloudových služeb a umožňuje konsolidaci klíčových bezpečnostních politik napříč několika odlišnými šifrovacími systémy, což přispívá rovněž k ochraně stávajících investic.
  • Flexibilitu: Zákazníi mohou snadno nasazovat flexibilní, vysoce dostupné konfigurace založené na nejnovějších standardech v odvětví včetně kontejnerů a mikroslužeb, a to napříč geograficky rozprostřenými datovými centry nebo cloudovými službami.
  • Kompatibilitu: Kompatibilita se standardem OASIS Key Management Interoperability Protocol (KMIP)zajišťuje podporu pro rozsáhlá a stále rostoucí partnerský ekosystém, včetně portfolia řešení SafeNet Data Protection poskytujícího zákazníkům široké spektrum případů využití. SafeNet Virtual KeySecure také podporuje ukládání klíčů v on-premise hardwarových bezpečnostních modulech (HSM).

Potřebujete více informací?

Kontaktujte náš tým pro řešení Gemalto.


Náš tip: Podívejte se na krátké video SafeNet Virtual KeySecure k170v (1:52 min.):


Jiří Bednář, 15. září 2018